вівторок, 21 лютого 2017 р.

Я вивчаю рідну мову

     Учні четвертого класу житомирської СЗОШ № 12 завітали у бібліотеку на мовно-ігровий калейдоскоп «Я вивчаю рідну мову, бо вона – буття основа», щоб відзначити та дізнатися більше про Міжнародний день рідної мови.

    Бібліотекарі розповіли маленьким читачам про найбільше багатство українського народу – його мову, чому потрібно її берегти та як збагатити свою власну мову, чому необхідно бути уважним на уроках української мови і літератури та ретельно виконувати домашні завдання і багато інших корисних речей, важливих для кожного маленького українця.
    Діти познайомились із творчістю відомого українського письменника Дмитра Білоуса, вірші якого є взірцем пошани та любові до рідної мови, відгадували його віршовані загадки про розділові знаки.
    Змістовно та цікаво грали в інтерактивну гру «Веселий Грамотійко», яка пройшла під гаслом «Поважаймо себе – говорімо українською правильно!». Діти знаходили українські відповідності русизмам та калькам, а найкращий знавець отримував шапку-грамотійку та оплески класу. 
  А ще - працювали із різноманітними словниками: дізнавались про етимологію слова, визначали правильний наголос тощо.
Вивчайте і ви свою рідну мову, не засмічуйте її кальками, збагачуйте та поповнюйте свій словниковий запас читанням книжок та знайте, що рідна мова - найкраща!

Про подію читайте у ЗМІ:
Сайт города Житомира

Немає коментарів:

Дописати коментар