середу, 11 січня 2017 р.

Зоряний ювілей

   Незважаючи на шкільні канікули, у холі бібліотеки – гамірно. Це прийшли учні молодших класів ЗОШ № 7 для того, щоб разом із бібліотекарями відзначити зоряний ювілей нашого славетного співвітчизника Сергія Корольова, якому цими днями виповнюється 110 років. До цієї дати у відділі пройшов відеопортрет "Цей українець всьому людству дорогу в космос показав".
      Хто б міг подумати, що у тихому провінційному місті Житомирі 12 січня 1907 року у родині вчителя та дочки купця з Ніжина народиться геній, який здійснить мрії людей про космос. Дивовижна людина, талановитий вчений, на долю якого випали важкі випробування сталінськими таборами не зламався, а вперто йшов до своєї мрії-мети – будувати космічні кораблі та освоювати космос. Завжди пам’ятав про свої українське коріння, а надто любив пісню «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю», бо то, мабуть, і була його найзаповітніша мрія.
        Затамувавши подих, діти слухали розповідь про дитинство Сергія Корольова. Потому дивилися вражаючі кадри відеофільму і, насамкінець, вирушили у віртуальну подорож вулицями та площами Житомира, які увіковічили ім’я видатного земляка.
   У відділі абонементу діти на хвильку  затримались біля тематичної полички "Славетний співвітчизник"

Немає коментарів:

Дописати коментар