пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

У гості в дитячий садочок

     5 жовтня 2017 року на базі дитячого навчального закладу № 40 проходив обласний семінар «Національно-патріотичне виховання у дошкільних закладах», на якому були присутні керівники ДНЗ області.
     Завідуюча дитячого садочка, головний методист та вихователі зробили усе можливе для того, щоб захід був змістовним, корисним та інформативним. Тому слово тримали не тільки «свої» доповідачі, а й «запрошені». Серед виступаючих були і бібліотекарі відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учні 1-4 класів, які організували консультаційний пункт для гостей «Ключ до успіху» та презентували усний журнал «Вплив творів української дитячої літератури на формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку». Учасники семінару були ознайомлені з тематичними новинками дитячої літератури та новими іменами сучасних дитячих авторів. Говорили про твори, в яких оспівується любов до рідної землі, змальовуються звичаї, традиції та обряди українського народу, возвеличується рідна мова.
     А щоб присутні краще відчули атмосферу дитячого садочку, для них танцювали та співали маленькі вихованців закладу.
     Друга частина заходу – арт-мозаїка від маленьких майстрів «Уміти бачити красу й творити власними руками».Немає коментарів:

Дописати коментар