вівторок, 19 червня 2012 р.

Футбольний квест в нашій бібліотеці!Захоплюючу подорож у світ футболу здійснили сьогодні читачі нашої бібліотеки, серед яких більшість -  діти з літнього табору "Веселка" при ЗОШ №12. Учасники футбольного квесту познайомились з цікавими фактами з історії Чемпіонату Європи по футболу, дізналися багато нового про саму гру та мали можливість проявити себе та свої знання про  Євро2012.

А почалося все з головного, отже, за допомогою маленьких прапорців  всі стали вболівальниками нашої збірної по футболу,


 потім познайомились зі справжнім футболістом, теж нашим читачем, Євфімиць Андрієм, який вже понад три роки тренується в ДЮСШ "Спартак" у майстера спорту, колишнього гравця ФК "Полісся" Стихарчука Юрія Йосиповича,


а після відбулося справжнє жеребкування, за допомогою різнокольорових  паперових м'ячиків сформувалися команди, які подорожували по чотирьох містах України, де проводяться матчі Євро2012,на сьогодні це були відділи бібліотеки


В кожному місті команди очикували нові завдання, вікторини, загадки, конкурси та навіть мультики про футбол:                                                 


А на закінчення всі команди отримали маленькі подарунки на згадку про футбольний квест в нашій бібліотеціі массу задоволення від зустрічі з Футболом та Евро2012!

2 коментарі:

  1. Вельмишановані Читайбумчики! Створений вами блог активно презентує роботу вашого відділу. Я дуже рада, що вам вдається проводити роботу з читачами творчо і цікаво. Футбольний квест був ДУЖЕ захоплюючим! Молодці!
    Так тримати!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо за увагу до нашої праці. А з Вашою підтримкою нам працюється ще краще.

    ВідповістиВидалити